Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 25 czerwca wg następującego harmonogramu:

• Zakończenie roku szkolnego klas 1 – 4 godz. 8.45 w swoich klasach (bez rodziców),
  • Zakończenie roku szkolnego klas 7 godz. 9.00 w swoich klasach (bez rodziców),
  • Zakończenie roku szkolnego klas 5 – 6 godz. 9.30 w swoich klasach (bez rodziców),
  • Zakończenie roku szkolnego klas 8 – plac apelowy godz. 9.00 (uczniowie otrzymają świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, 3 kopie świadectwa poświadczone za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły, kartę zdrowia oraz hasło do odczytania wyników egzaminu; uwaga – zaświadczenia o wynikach egzaminu będą wydawane 9 lipca w sekretariacie szkoły).

O godz. 8.00 dla osób chętnych odbędzie się msza w kościele na Dajtkach. Chętni uczniowie udają się do kościoła prosto z domu.