Konkurs „Mamy Talenty”

22 kwietnia w naszej szkole odbyła się druga edycja szkolnego konkursu „Mamy Talenty”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-VII. Był to popis różnych talentów – śpiew, taniec, rysunek, malarstwo, gra na instrumentach, pokaz szermierki czy układanie fryzury.

Zapraszamy do galerii zdjęć: LINK

Konkurs prowadził wprawiony już konferansjer Cyprian Mochol, uczeń klasy VIa. Swoje talenty uczniowie prezentowali przed jury w składzie: pani wicedyrektor Wanda Karwowska, panie Iwona Macewicz, Anna Kopowska-Bezuszko, Ewa Wrońska, Irena Górska i liczną publicznością, która reagowała bardzo żywiołowo. Wszyscy dopingowali i wspierali młodych artystów, doceniając ich niezwykłe talenty, ogromną odwagę i tworząc tym wspaniałą atmosferę. Mimo tremy artyści wypadli wspaniale. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Jury miało bardzo trudny wybór i tak:
I m-ce zajęła Marysia Roman z klasy Vb, która ułożyła przepiękną fryzurę.
II m-ce – Gabrysia Gulak, uczennica klasy IIIc, śpiewająca piosenkę,
III m-ce – śpiewający duet Pola Florysiak i Ula Krupińska z klasy IVa.
Każdy uczestnik show otrzymał słodki upominek, a zwycięzcy puchary.
Teraz przygotowujemy się do II edycji Międzyszkolnego Konkursu „Mamy Talenty”, na którym naszą szkołę będą reprezentować laureaci szkolnego konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Organizatorki konkursu
Małgorzata Biedrzycka i Agnieszka Szymankiewicz