Zbiórka darów dla Ukrainy – podziękowania

Dary zebrane dla Ukrainy. Na zdjęciu pieluchy i pluszaki dla najmłodszych.
    Środki medyczne dla Ukrainy
    Środki medyczne dla Ukrainy: lekarstwa, ampułki, apteczki itd.
    Pani przyjmuje od nas dary z lekami

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

ilość darów, którą przynieśliście, by pomóc Ukraińcom walczącym o swój kraj, była niesamowita. Wasza dobroć i chęć niesienia pomocy jest godna podziwu i naśladowania. Dom parafialny przy cerkwi greckokatolickiej, który odwiedziliśmy, jest wypełniony darami, ale to medykamenty, które dostarczyliśmy w Państwa imieniu są na wagę złota! Już wkrótce do Kijowa wyjadą dwie karetki, które dostarczą nasze podarunki.

Serdecznie dziękujemy!

Na zdjęciu, w pomieszczeniu cerkwi greckokatolickiej w Olsztynie, kartony z darami dla Ukrainy. Środki medyczne dla Ukrainy: lekarstwa, ampułki, apteczki, spirytus salicylowy i wiele innych. Środki medyczne dla Ukrainy: lekarstwa, ampułki, apteczki itd. Wnętrze cerkwi wypełnione darami od Olsztynian dla dzieci z Ukrainy: pluszaki, zabawki, łóżeczka dziecięce itd. Pani przyjmuje od nas dary z lekami Dary zebrane dla Ukrainy. Na zdjęciu pieluchy i pluszaki dla najmłodszych.