Wygrana w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to najbardziej prestiżowy turniej w Polsce i największe w Europie rozgrywki piłkarskie dla dzieci, długo wyczekiwane zarówno przez dzieci, jak i przez trenerów. W tym roku awans do najlepszej szesnastki uzyskały dwa zespoły reprezentujące naszą szkołę, których zawodnicy trenują we współpracującym ze szkołą klubie Żuri Football: U12 i U10. Finał Turnieju miał miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie.

U10 – czarodzieje – zwycięzcy Turnieju w swojej kategorii! Wszystkie mecze i oddane serducho na boisku, szczerość tych małych – wielkich ludzi, systematyczna trzyletnia praca w szkole i klubie spięła się klamrą kończąc pierwszy etap edukacji w klasach 1 – 3. Nagroda wypracowana i w pełni zasłużona. Brawo!

Skład drużyny U10: Oskar Lewkowicz, Szymon Mokijewski, Bartosz Przyłęcki, Tomasz Głowacki, Jakub Romańczuk, Aleksander Skiba, Adam Jaworski, Borys Łesiów, Paweł Bisikiewicz, Aleksander Maciuk.

Na dodatek Oskar Lewkowicz (3 bramki w finale) został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a Szymon Mokijewski najlepszym bramkarzem.

Drużyna U12 ostatecznie zajęła 13 miejsce w Polsce. Adam Pięknik w kategorii U12 został królem strzelców. Brawo!

Wyniki turnieju pokazują, że obraliśmy dobry kierunek:

• szkoła i warunki rozwoju już od klasy pierwszej
  • właściwa współpraca z klubem i odpowiedni trenerzy
  • Rodzice wspierający dzieci i nasze działania.

DziękujeMY wszystkim za gratulacje płynące z całej Polski.

Możesz również polubić…