Walentynki 2019 r.

Z okazji zbliżających się walentynek Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów, by 14.02.2019 przyjść do szkoły ubranymi w barwy miłości- czerwień i róż! Kto będzie przebrany, ten nie pytany. Klasy, które wykażą się największym zaangażowaniem, zostaną wpisane do rankingu klas. Przypominany, że walczymy o czerwcowe wyjście do kina i na pizzę 🙂

Klasy IV-VI zapraszamy na DYSKOTEKĘ WALENTYNKOWĄ. Kiedy? 15.02.2019 O której? godz: 18.00-20.00 Gdzie? Hol na parterze (warunkiem uczestnictwa jest zabranie ze sobą zgody od Rodziców na samodzielny powrót do domu).

Od 7.02.2019 w szatni odnajdziecie skrzynkę, do której możecie wrzucać listy miłosne. 14.02.2019 szkolny listonosz wręczy poprawnie zaadresowane listy: imię i nazwisko, klasa. Zachęcamy do zabawy!!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

K. Cybruch-Dembicka