Trzecie miejsce Koła Języka polskiego klas VII w Ogólnopolskim Konkursie „Co wiem o polskich noblistach?”

Uczennice i uczniowie z klas VIIB i VIIC – członkowie Koła języka polskiego pod kierunkiem nauczyciela Pawła Jurasa zdobyli 3. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Co wiem o polskich noblistach”, którego organizatorem była Fundacja Honor Pomagania Dzieciom w Warszawie.

W ramach uczestnictwa w konkursie uczniowie uczestniczyli w przygotowanej wspólnie lekcji dotyczącej polskich noblistów, podczas której mogli nie tylko poszerzyć wiedzę o tych wybitnych postaciach, ale także współpracować, wykazywać się kreatywnością i zdrowo rywalizować.
Dodatkowo uczennica klasy VII B Andżelika Łabuko stworzyła portret Marii Skłodowskiej-Curie.

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie do siedmiodniowego wyjazdu grupy do Zakopanego, podczas którego realizowany będzie atrakcyjny program edukacyjno-integracyjny, zapewniony przez organizatorów konkursu.
Gratulujemy!