Imprezy świetlicowe

W miniony piątek nasi najmłodsi Świetliczanie uczestniczyli w Andrzejkach. W ten sposób mieli okazję poznać niektóre elementy tradycji i obrzędów ludowych kultury naszego regionu. Bardzo przydała się pomoc i aktywny udział starszych kolegów, którzy starannie przygotowali atrakcyjne zajęcia na to popołudnie.

Uczennice Julia z Julką, Zuzią i Magdą z klasy IIIb w pięknych strojach wróżek – czarodziejek stawiały dzieciom kabały i prowadziły zabawy ruchowe. Starsze koleżanki i kolega z kl.VIB Ola, Zosia i Jacek przygotowali wróżby, z których można było dowiedzieć się jakie imię będzie mieć ta wybrana „druga połowa”. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zainteresowani i ciekawi swojej przyszłości. Poszczególne stanowiska z wróżbami były wręcz oblegane przez zainteresowanych i ciekawskich. Czas po lekcjach upłynął im na wróżbach i zabawach, ku uciesze wszystkich zainteresowanych.

Należą się duże słowa uznania dla kreatywnych uczniów z klas trzecich i szóstych, za co pięknie dziękują

Małgorzata Jastrzębska i Beata Przybylska

altaltalt alt altalt altaltaltaltaltaltalt