Stoi na stacji lokomotywa…

22 listopada 2019 r. uczniowie klas 1b, 2a, 2b uczestniczyli w programie przygotowanym przez pracowników PKP z okazji zbliżającego się Dnia Kolejarza. Wśród wielu atrakcji – obejrzenie kabiny maszynisty, nauka piosenki i zasad zachowania na Dworcu Kolejowym i na peronach – szczególne przeżycie wywołała przejażdżka pociągiem. To doświadczenie podróży (dla niektórych uczniów była to pierwsza w życiu jazda pociągiem) stało się zachętą do tego, żeby zaproponować Rodzicom wspólną, rodzinną wycieczkę pociągiem. Z takimi planami na przyszłość zakończyliśmy naszą wycieczkę na Dworzec PKP w Olsztynie.
Za serdeczne przyjęcie składamy podziękowania wszystkim pracownikom PKP w Olsztynie, którzy zorganizowali nam wiele atrakcji, służyli pomocą, opieką i dzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem pracy na kolei.