Pomogliśmy schronisku dla zwierząt

Dyplom za pomoc schronisku dla zwierząt. Na białym tle tekst podziękowań i kolorowe rysunki psów i kotów.
    pies ze schroniska
  • schronisko1
    uczniowie w schronisku

W sobotę reprezentacja uczniów naszej szkoły udała się do olsztyńskiego schroniska. Uczniowie klasy 7a przekazali liczne dary: karmę, koce, kołdry, smycze i zabawki. Mamy nadzieję, że nasza pomoc ułatwi psiakom i kociakom przetrwanie zimy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Macie wielkie serca!!!

pies ze schroniska