Piłka Nożna

Regulamin klasy piłkarskiej

Tak prezentuje się pierwsza klasa z innowacją piłki nożnej w Naszej szkole.

6 h tygodniowo pod okiem trenera z Licencją UEFA A oraz nauczyciela wychowania fizycznego w programie „Mamy Talenty”.

Uczniowie raz w tygodniu mają zajecia z trenerem Judo co pozwala na jeszcze bardziej wszechstronną pracę tak bardzo potrzebną w tej kategorii wiekowej.

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

Dnia 23.10 odbyły się finały powiatowe największego turnieju piłki nożnej w Europie „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Nasza szkoła rywalizowała w dwóch kategoriach wiekowych U 10 oraz U 12. Obie drużyny bezkonkurencyjnie wygrały cały turniej. Chłopcy U 10 pokonali w finale zespół Fun Futbol 14:1 natomiast chłopcy U 12 wygrali 4:0 ze Szkołą Podstawową nr. 5. Obie drużyny awansowały na turniej wojewódzki, który odbędzie się w Iławie. Gratulujemy i życzymy sukcesów.