Organizacja pracy szkoły

Informujemy, że w związku z decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 4 maja 2021 r.  uczniowie klas I-III będą realizować zajęcia w systemie stacjonarnym, według dotychczasowego planu lekcji. Świetlica pracuje w normalnych godzinach, tj. od 6.30 do 17.00. Klasom I – III będą wydawane obiady.

Przypominamy, że w szkole nadal obowiązują zasady reżimu sanitarnego, dezynfekcja rąk i obowiązek noszenia maseczek w częściach wspólnych. Do szkoły mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych.

Od 17 do 30 maja uczniowie klas IV-VIII będą realizować zajęcia w taki sposób, że nie więcej niż 50% uczniów będzie realizować zajęcia w trybie stacjonarnym na terenie szkoły, a  co najmniej 50% uczniów będzie realizować zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Harmonogram realizacji zajęć dla poszczególnych klas zostanie przekazany przez dziennik elektroniczny Librus po 10 maja.

Od 31 maja planowany jest powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.