Nasi uczniowie laureatami konkursu oraz uczestnikami Sejmu Dzieci i Młodzieży

Kancelaria Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiła wyniki ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Sejm Dzieci i Młodzieży pt. „Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego – w poszukiwaniu drogowskazów we współczesnym świecie według wartości i ideałów Prymasa Tysiąclecia. W jaki sposób możesz wykorzystać nauki kardynała Stefana Wyszyńskiego w obecnej rzeczywistości w odniesieniu do swojego życia, do Twojej rodziny lub społeczności, w której mieszkasz?”. Wśród 460 laureatów konkursu znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły: Aleksandra Duńczyk oraz Aleksander Kwiatek z klasy 7c. Jednocześnie otrzymali oni nominację na posła XXVII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Nagrodzonym uczniom oraz zaangażowanym nauczycielom: p. Karolinie Cybruch – Dembickiej (historia) i p. Pawłowi Jurasowi (język polski) składamy gratulacje.

Poniżej link do nagrodzonej pracy: