Mistrzostwa Olsztyna w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz gimnazjów

19.02.2019r. na lodowisku OSiR przy ul. Jeziołowicza nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w indywidualnych i drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz gimnazjów. Do klasyfikacji drużynowej brano wyniki sześciu najlepszych zawodników dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji indywidualnej liczył się czas przejazdu 3 najlepszych zawodników, którzy zostali nagrodzeni medalami. Piękny sukces zdobyli uczniowie sp18:

Dziewczęta w składzie :
1. Marta Juńczyk- I miejsce indywidualnie
2. Milena Janysz- II miejsce indywidualnie
3. Hanna Lipniewicz
4. Wiktoria Wołkowska
zdobyły III MIEJSCE w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt szkół podstawowych,
Chłopcy w składzie:
1. Paweł Kukielski- II miejsce indywidualnie
2. Filip Kaniewski
3. Mikołaj Głąb
zdobyli II MIEJSCE w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w łyżwiarstwie szybkim chłopców szkół podstawowych,
Dziewczęta w składzie:
1. Alicja Glanc- II miejsce indywidualnie
2. Eliza Kołtak
3. Magda Łuksza
zdobyły I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Olsztyna w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt szkół podstawowych kl. VII, VIII oraz gimnazjum.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!