I DZIEŃ WIOSNY Z NOWYMI TECHNOLOGIAMI W NASZEJ SZKOLE

W dniu 21 marca br. będziemy w naszej szkole obchodzić I Dzień Wiosny z Nowymi Technologiami. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w sali gimnastycznej. Uczniowie, rodzice i mieszkańcy dajtek będą mogli obejrzeć m.in.:
– układ taneczny – jazz
– pokaz nowoczesnej metody treningu w piłce nożnej (dla małych i dużych)
– paradę klas I – III
– pokaz dronów
– godz. 10.00 – 10.45 – „W świecie Nauki” – magiczne pokazy doświadczeń chemicznych.
Ponadto: sala wspomnień „Od gramofonu do smartfona”, konkurs plastyczny „Szkoła przyszłości, nowe technologie”, recykling – samochody hybrydowe, roboty z butelek plastikowych i kartonów, Kamera w krainie czarów i magii, Świat w obiektywie mikroskopu elektronicznego, nowe technologie w nauce tańca, przedstawienie kl. VIa, programowanie, sterowanie robotami, X box, „W Starym Kinie” – projekcje filmowe, żywność – nowe technologie, kosmetyka – nowe technologie, nowe technologie w ogrodnictwie, „Leki z naturalnej apteki” – nowe technologie w ochronie zdrowia, bum, bum rurki – muzyka w nowych technologiach, e – learning, warsztaty, quizy, projekcje fragmentów przedstawień zespołu Cooltura, gry planszowe w odsłonie multimedialnej, aktywna lekcja z tablicą multimedialną, latawce, Nauticus – żaglówki, praca z tabletem, „Koło fortuny” z pilotami do głosowania, nowoczesny tor przeszkód, chusta Klanzy, Konkurs na przebranie całej klasy dla klas I – III.
Mile widziane przebrania również u uczniów klas starszych (IV – VII i gimnazjalne).
W przerwach pomiędzy pokazami uczniowie będą mogli odwiedzić kiermasz ciast i soków, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję charytatwną „Kilometry dobra”.