Dary dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Materiały plastyczne, który trafiły do młodych pacjentów
    Różnego rodzaju klocki: konstrukcyjne, jeżyki oraz ułatwiającę naukę języków obcych
    Zestawy klocków- tory konstrukcyjne, z których tworzy się ścieżki i struktury dla metalowych kulek
    Kolorowe zestawy klocko-kulek dla najmłodszych

Przed Wielkanocą uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego dostarczyli dary dla dzieci, które są pacjentami oddziału onkologiczno – hematologicznego Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przekazaliśmy artykuły papiernicze, zabawki oraz klocki według zapotrzebowania, które przekazała nam Siostra Oddziałowa Jolanta Duda. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym prezentom Święta były bardziej promienne dla małych pacjentów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wielkie serca!

Materiały plastyczne, który trafiły do młodych pacjentów

Uczennice z Rady Samorządu Uczniowskiego (Dominika Skowrońska, Lena Wiśniewska oraz Aleksandra Treyderowska) z Siostrą Oddziałową Jolantą Dudą na korytarzu szpitalnym podczas przekazania darów.Kolorowe zestawy klocko-kulek dla najmłodszych