Bluzy z logo szkoły

Szanowni Państwo,
Podczas wyborów do Samorządu Uczniowskiego uczniowie naszej szkoły zgłaszali propozycje zmian/ulepszeń/marzeń do spełnienia.
Jedną z propozycji były bluzy z logo szkoły. Samorząd Uczniowski spełnia tą prośbę.

W dniach 11 grudnia (zebrania z Rodzicami w godz. 17.00-18.30) i 13 grudnia („Betlejem jest wśród nas” w godz. 17.00-18.00) w holu szkoły na parterze będzie można obejrzeć bluzy, dobrać odpowiedni rozmiar i złożyć zamówienie. UWAGA! TYLKO W TYCH DNIACH!!! Bluzy zostaną opatrzone w logo naszej szkoły.
Ostateczny koszt zostanie podany Librusem – 14.12.18 (piątek)

Koszt bluzy to około 50-60 zł, im więcej bluz zostanie zamówionych tym koszt ich będzie mniejszy.

Pieniądze zbierane będą po wycenie dokonanej na postawie liczby zamówień przez skarbników klasowych
(Rodzic z Rady Oddziałowej), którym zostanie podany nr konta agencji Eventosfera.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego