4 miejsce w międzynarodowym konkursie na promocję miasta

#politikwettbewerb jest wspólnym projektem Federalnej Agencji ds. Edukacji Obywatelskiej i Instytutu Goethego i jest skierowany do wszystkich klas szkolnych uczących się języka niemieckiego na całym świecie. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu i zmontowaniu filmiku, który pokazywał miasto/okolicę, w której mieszkamy. W ramach nagrody głównej pierwsze trzy miejsca mogły wygrać wycieczki do Berlina na cały tydzień. Nasza klasa 7a uplasowała się zaraz za podium. 4 miejsce w konkursie międzynarodowym to ogromy sukces! Uczniowie otrzymają nagrodę pieniężną 1000 euro ?
Również inni uczestnicy otrzymali wyróżnienia za kreatywne prace i włożony trud: Klementyna Dorosz z klasy 7b, Roksana Romanowska z klasy 7c, Bernard Dorosz z klasy 5a – otrzymali po 50 euro. Wyprzedziliśmy m.in. takie państwa jak: Bangladesz, Maroko, Azerbejdżan, Chorwacja, Indie, Meksyk, Włochy, Francja, Norwegia, Peru, Gruzja, Mongolia, Honduras, Czechy, Irlandia, Serbia, Hiszpania czy Indonezja. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Opiekun projektu: p.Katarzyna Winiarska

Możesz również polubić…